ЛОГІСТИКА БЕЗ КОРДОНІВ. МОЖЛИВІСТЬ У КОЖНОМУ НАПРЯМКУ.

Автодоставка Ваших вантажів – найшвидший спосіб доставки після авіа. Якщо маршрут проходження Вашого вантажу може бути прокладений сушею, цей тип перевезення підійде тим, для кого гнучкість розкладу, швидкість відіграє першорядну роль.

Смарт Авто надає послуги в області автоперевезень як у разі довезення, так і якщо Ви виберете основним видом транспорту авто. Матеріально-технічне забезпечення, правове та митне супроводження також до Ваших послуг. Ми забезпечуємо як імпортні, так і експортні автомобільні перевезення Україною, країнами ЄС та СНД, надаючи клієнтам бездоганний сервіс та своєчасну доставку. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта ми готові до виконання нестандартних завдань.

Смарт Авто працює з великими перевізниками як в Україні, так і в країнах Європи. Це дозволяє запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможні ставки для міжнародних вантажних перевезень. Також ми готові забезпечити своєчасну та безпечну доставку, навіть якщо йдеться про небезпечні вантажі.

Гнучкість. Надійність. Безпека.

Ми пропонуємо всі види морських/авіа/наземних вантажних перевезень, можемо запропонувати як FCL, так і LCL сервіси з широким вибором лінійних перевізників, що дозволяє нам забезпечити гнучкість у розкладі відправок, наявність місць на судах та надійний розклад, завдяки чому Вам легко буде планувати бізнес-стратегії.

Наші менеджери безперервно відстежують місцезнаходження Ваших вантажів від точки відправлення та до пункту призначення, тримаючи Вас в курсі та детально інформуючи про всі деталі.

Ми надаємо консультації та технічну допомогу, гарантуємо повний контроль за доставкою Вашого вантажу та забезпечуємо ефективну доставку для наших клієнтів.

Кожен новий клієнт приносить щось нове до переліку наших логістичних послуг. Ми успішно співпрацюємо з різними клієнтами протягом багатьох років. Ми оцінюємо кожну нову ситуацію з різних точок зору, щоб знайти нові шляхи вирішення завдань транспортування Ваших вантажів.

Розрахунок вартості перевезення вантажу

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Чи залишилися у вас ще питання?

Для розрахунку вартості перевезення Ваших товарів, будь ласка, зв’яжіться із нашими менеджерами. Ціна залежить від багатьох факторів, таких як розмір вантажу, методи перевезення, місце призначення, способи оплати тощо. Таким чином, у кожному окремому випадку вартість перевезення відрізнятиметься.

Так, Смарт Авто здійснює транспортування небезпечних вантажів. Умови такого перевезення обговорюються з партнерами на індивідуальній основі.

Ми можемо доставити товар до будь-якої точки світу наземним, морським та повітряним транспортом. Наші офіси знаходяться в Одесі та Києві.

За бажанням клієнта ми здійснюємо страховку вантажу, а також вирішуємо всі бухгалтерські та юридичні питання, що стосуються вантажоперевезень.

Так, наші склади знаходяться в Польщі (Пшемислі), Угорщині (Захонь), Німеччині (Берлін), Італії (Порденоні), тому ми можемо забезпечити найкращі ціни зі збірних вантажів; зважування, вимірювання, уточнення об’єму та ваги також у Вашому розпорядженні.